MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 7405349
nr 740 5349
Vitrinskåp
Sent 1800-tal, längd: 87, djup: 33, höjd: 159
Kondition: saknar glas, lister, slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:52:02
550 kr
500 kr
700 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr